Aktiviteler

Doğumgünleri

Arkadaşlarınızın doğumgünlerini kutlarken hiç de süpriz olmayan pastalar kesmekten sıkıldınız mı?
Arkadaşınızın doğumgününe özel olarak oyun içerisine serpiştirilecek hediyelerinizle birlikte arkadaşlarınıza klişe olmayan gerçek süprizler yapabilirsiniz!

Kurumsal Etkinlikler

Şirket aktivitesi denilince aklınıza sadece Happy Hour mu geliyor? Ekip arkadaşlarını bize gönderin ve sadece iş yerinde değil aynı zamanda eğlenirken de birlikte nasıl hareket ettiklerini gözleme fırsatı bulun. Onlar bulmacalarla boğuşurken biz siz değerli yöneticilere çay ikram edelim. (Sallama değil demli!)

Evlilik Teklifi

İnternette birbirinden başarılı evlenme teklifi vidyolarını izleyerek iç geçiriyor musunuz? Biz size yardımcı olabiliriz! Sevdiceğinizin hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir yerde parmağına bir yüzük kondurma fırsatını sizlere sunmaktan büyük keyif duyarız!

Aile Etkinlikleri

Ailece bir araya geldiğinizde çocuklarınız kafalarını telefondan, siz televizyondan ayırmıyor musunuz? En son ne zaman ailecek bir şeyler yaptığınızı hatırlamıyor musunuz? Biz sizi telefon, televizyon, internet v.b. şeylerden izole bir atmosferde misafir edebiliriz! Bir yandan çocuğunuzun pratik zekasına hayran kalırken diğer yandan eşinizin alakasız yorumlarıyla birlikte kahkahalara boğulabilirsiniz!